Velmi dobré
7,8 /10

Podle 12 hodnocení

Filtry
Hodnocení
Podívejte se na mapu
Hledat v okolí na dnešní noc
Nabídky

Pokud hledáte něco jiného, stojí za to podívat se na další možnosti ubytování v této oblasti

O Recanto Pousada (647 m) od Pousada Vale das Araucárias Serra Negra Všechny pokoje v penzionu mají posezení O Recanto Pousada (647 m)

Pousada Brilho do Sol (897 m) od Pousada Vale das Araucárias Serra Negra Na mezinárodní letiště Viracopos je to 121 km. Pousada Brilho do Sol (897 m)

Filimahalo Hotel (902 m) od Pousada Vale das Araucárias Serra Negra Všechny pokoje v penzionu mají posezení Filimahalo Hotel (902 m)

Pousada Vale das Araucárias, Serra Negra, Brazílie

 • S/N 1 CRT 251 A, 13930-000 Serra Negra, Brazílie Brazílie - Zobrazit na mapě
7,8 /10
Velmi dobré
Typ ubytování: Penzion
Ukázat ceny
Rychlý popis

Pousada Vale das Araucárias se nachází v obci Serra Negra (hotely), 12 km od městského kongresového centra Balneary of Waters. Ubytování je vzdálené asi 20 km od autobusového nádraží Serra Negra a 16 km od náměstí Adhemar de Barros. Některé pokoje mají terasu s výhledem na hory.

Všechny pokoje v penzionu mají posezení.

Na mezinárodní letiště Viracopos je to 121 km.

Pokoje: 5

Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Nabídka pokojů
Apartmá Deluxe
více
Apartmá Deluxe - Pousada Vale das AraucáriasApartmá Deluxe - Pousada Vale das AraucáriasApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá DeluxeApartmá Deluxe - Pousada Vale das Araucárias
Vybavení pokoje
 • Zařízení pro klimatizaci,
 • Místo k sezení a odpočinku
Koupelna
 • Soukromé sociální zařízení a WC
Služby a další
 • Individuální ručníky,
 • Ložní souprava
Exteriér a výhled
 • Výhled na impozantní a majestátní hory
Bezbariérový přístup
 • Celá ubytovací jednotka se nachází v přízemí budovy

This suite is air-conditioned and features a private bathroom, a seating area and mountain views. The unit offers 1 bed.

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
více
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Pousada Vale das AraucáriasLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Pousada Vale das AraucáriasLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíLevný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - Pousada Vale das Araucárias
Vybavení pokoje
 • Místo k sezení a odpočinku
Koupelna
 • Společné sociální zařízení a WC
Jídlo a pití
 • Prostor pro vaření
Služby a další
 • Individuální ručníky,
 • Ložní souprava
Exteriér a výhled
 • Výhled na impozantní a majestátní hory

The double room's kitchenette is available for cooking and storing food. This double room has a shared bathroom, a seating area and mountain views. The unit has 1 bed.

Levný jednolůžkový pokoj
více
Levný jednolůžkový pokoj - Pousada Vale das AraucáriasLevný jednolůžkový pokoj - Pousada Vale das AraucáriasLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokojLevný jednolůžkový pokoj - Pousada Vale das Araucárias
Vybavení pokoje
 • Pracovní stolek,
 • Samostatný vstup do pokoje,
 • Místo k sezení a odpočinku
Exteriér a výhled
 • Prostorná a velkolepá terasa

A seating area, a desk, a terrace and a private entrance are featured in this single room. The unit offers 1 bed.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
více
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí - Pousada Vale das AraucáriasDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí - Pousada Vale das AraucáriasDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelíDvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí - Pousada Vale das Araucárias
Vybavení pokoje
 • Místo k sezení a odpočinku,
 • Dětské postele a spaní pro děti,
 • Věšáky na oblečení,
 • Skříň nebo šatní prostor
Koupelna
 • Společné sociální zařízení a WC
Jídlo a pití
 • Prostor pro vaření
Služby a další
 • Ložní souprava

The double room's kitchenette is available for cooking and storing food. This double room features a shared bathroom, a seating area and a wardrobe. The unit offers 1 bed.

Apartmá Deluxe Junior
více
Apartmá Deluxe Junior - Pousada Vale das AraucáriasApartmá Deluxe Junior - Pousada Vale das AraucáriasApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe JuniorApartmá Deluxe Junior - Pousada Vale das Araucárias
Vybavení pokoje
 • Místo k sezení a odpočinku
Koupelna
 • Role toaletního papíru,
 • Soukromé sociální zařízení a WC,
 • Zdarma toaletní potřeby
Jídlo a pití
 • Prostor pro vaření
Služby a další
 • Ložní souprava,
 • Individuální ručníky
Exteriér a výhled
 • Výhled na impozantní a majestátní hory
Bezbariérový přístup
 • Celá ubytovací jednotka se nachází v přízemí budovy

The suite's kitchenette is available for cooking and storing food. This suite has a private bathroom, a seating area and mountain views. The unit has 1 bed.

Vybavení – Pousada Vale das Araucárias

Obecné Obecné

Parkovací zařízení, Povolení domácích mazlíčků, Bezplatné parkovací místo, Parkovací prostory v areálu

Různé Různé

Nekuřácké prostory veškeré

Internet Internet

Internetové připojení není k dispozici.

Parkování Pousada Vale das Araucárias Parkování

Bezplatné parkování! Veřejné parkování je možné zdarmav areálu hotelu (rezervace není možná).

Podmínky – Pousada Vale das Araucárias

Příjezd Pousada Vale das Araucárias Příjezd

Od 14:00 Do 21:00

Odjezd Pousada Vale das Araucárias Odjezd

Od 06:00 Do 12:00

Zvířata Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Platba na místě Platba na místě
Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
 
Kontaktní údaje Pousada Vale das Araucárias Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha objektu Pousada Vale das Araucárias

Prohlížet ostatní ubytování z Serra Negra

Proč rezervovat hotel hned - Pousada Vale das Araucárias

Vítejte v Pousada Vale das Araucárias, ideálním místě pro relaxační pobyt. Tento hotel získal uznání hostů díky vynikajícím službám, atraktivním cenám a pohodlným pokojům. Na našem webu naleznete mnoho recenzí na Pousada Vale das Araucárias od spokojených hostů, kteří zažili naši pohostinnou atmosféru.

Pro zajištění co největší transparentnosti představujeme také fotogalerii, která zobrazuje náš objekt a dostupné pokoje. Na našem webu naleznete také informace o pokojích, což vám umožní provést informovanou volbu a naplánovat ideální pobyt.

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho webu a rezervaci pobytu v Pousada Vale das Araucárias. Jsme přesvědčeni, že splníme vaše očekávání a poskytneme nezapomenutelné zkušenosti.